Prenumerata, kuri tikrai daro jus laimingais

Visuomet turėkite šviežių gėlių namuose!

Susipažinkite su gėlių prenumerata

Mes manome, kad gėlės neturėtų būti skirtos tik didelėms progoms. Jos taip pat yra čia tam, kad praskaidrintų kasdienę nuotaiką. Ir jeigu ieškote būdo, kaip jomis mėgautis reguliariai, galime padėti. Nesvarbu, ar jums, ar kam kitam, mūsų gėlių prenumeratos yra be painiavos ir jokių įsipareigojimų, ir kupinos nuotaiką keliančių žiedų. Kiekviena gėlių puokštė, kurią siunčiame, yra kruopščiai apgalvota mūsų floristų komandos ir įkvėpta besikeičiančių metų laikų. Ir mes turime kai ką, kas tiks visiems.

Gėlių prenumerata sau

Tiems, kurie nori turėti šviežių gėlių. Rinkitės gėlių stilių ir dažnį, mėgaukitės nemokamu pristatymu ir sezono gėlėmis. Automatiniai mokėjimai, pristatymo dienos pasirinkimas, galimybė praleisti ar atšaukti prenumeratą bet kada tiesiog prisijungus prie paskyros.

Gėlių prenumeruota kitam

Tiems, kurie nori prenumeratą padovanoti kitiems arba už ją iškart atsiskaityti. Už šį prenumeratos tipą reikia atsiskaityti iškart. Galime pristatyti kaip dovanų kuponą. Šią prenumeratą galima laikinai sustabdyti, tačiau jos atšaukti negalima.

Išsirinkite dydį ir rūšį

Maža, vidutinė ar didelė, įvairių gėlių ar tik vientisų: patys sprendžiate, kokios prenumeratos norite

Rinkitės pristatymo dažnį ir dieną

Gaukite gėles pasirinktu dažniu ir pasirinktą dieną, paskyroje rinkitės ateinančią pristatymo dieną

Nemokamas pristatymas

Pristatymas visoje Lietuvoje visada nemokamas, o už prenumeratą atsiskaitykite iškart arba pasirinktu dažniu

Jokių įsipareigojimų

Sustabdykite, praleiskite, keiskite ar atšaukite prenumeratą bet kada tiesiog prisijungę prie savo pirkėjo paskyros

Kaip tai veikia?

Gražiausios puokštės nuo 29,95 Eur
Kiekvieną mėnesį mėgausitės sezono įkvėptomis gražiausiomis puokštėmis pagal pasirinktą prenumeratos stilių. Šiuo metu galite rinktis puošmenos puokštės, originalios arba išskirtinės puokštės prenumeratą.

Mes dirbame pagal jus
Pasirinkus neribotos trukmės prenumeratą su automatinisi mokėjimais būsite visiškai laisvi ir lankstūs. Prisijungę prie savo paskyros galėsite rinktis artėjančio pristatymo datą, laikinai sustabdyti prenumeratą, ją keisti arba atšaukti be jokių įsipareigojimų.

Nemokamas pristatymas nuolatos
Gėlių puokščių prenumeratą pasirinkusiems dovanojame nuolatinį nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje į pasirinktą LPEXPRESS siuntų terminalą. Taip pat galite rinktis pristatymą nurodytu adresu vos už 4,75 Eur pasirinktam dažniui.

Gėlių prenumerata sau

Smalsu? Žvilgtelėkite į keletą anksčiau pristatytų puokščių

Jūsų naujas rūpinimosi savimi įprotis

Įkvėptos besikeičiančių metų laikų, Kvietkai gėlių prenumeratos puokštės yra itin apgalvotos ir atrinktos tik su gražiausiais sezono žiedais, papildant retesnėmis ir įdomesnėmis gėlėmis, kurios džiaugsmą teiks ne mažiau kaip 7 dienas ir net ilgiau. Su kiekvienu gėlių prenumeratos pristatymu taip pat gausite 10 minučių dėmesio sau – puokštės yra siunčiamos dar ne pilnai sudėliotos, tačiau kartu su floristų stilizavimo ir priežiūros patarimais, todėl galėsite patys baigti dėlioti puokštę taip, kaip norite. Ir tai bus jūsų vienetinis kūrinys.

Norime, kad kiekvienas pristatymas būtų toks pat įdomus kaip ir paskutinis. Todėl, jeigu kažkas nėra 100% tobula, būtinai susisiekite ir mūsų Klientų patirties valdymo komando visada nueis papildomą kilometrą dėl jūsų.

Esame pamišę dėl tvarumo

Būtent todėl pilnai atsisakėme plastikinių gėlių pakuočių, o pakavimui naudojame tik perdirbamas medžiagas iš popieriaus. Mūsų kaspinai yra iš perdirbtų žaliavų, tuo tarpu pristatymui renkamės partnerių, kurie yra itin tvirtai įsipareigoję neutralumui.

Kad prenumeratos puokštės džiugintų ne tik mus, tačiau ir mūsų visų mylimą planetą, šiltuoju metų sezonu renkamės gėles ne iš bet kur, o iš vietinių Lietuvos gėlių ūkininkų. Taip ne tik tausojame aplinką, tačiau ir galime mėgautis kur kas šviežesnėmis bei ilgiau mus džiuginančiomis gėlėmis.

Gėlių prenumerata kitam

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima rinktis pristatymo dieną?

Taip, galite pasirinkti pristatymo dieną savo gėlių prenumeratai. Pirmajam pristatymui tai galite padaryti apmokėjimo puslapyje. Vėlesniems pristatymams ateinančią dieną galite pasirinkti prisijungę prie savo paskyros. Apie artėjantį pristatymą visuomet taip pat gausite el. laišką, kuriame galėsite pasirinkti artėjančio pristatymo dieną arba, jeigu esate išvykę ar laikinai nepasiekiami, galėsite sustabdyti laikinai prenumeratą.

Ar gėlės šviežios?

Taip, kiekvienos savaitės gėlės būna pačios šviežiausios. Gėlių prenumeratą pristatome tik ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, kadangi gėles tiesiogiai iš augintojų ir tiekėjų Lietuvoje gauname trečiadieniais. Taip užtikriname, kad gėlės būtų kaip įmanoma šviežesnės.

Pavasario vėlyvuoju ir vasaros laikotarpiu pristatome Lietuvos gėlių ūkiuose užaugintas gėles.

Kiek kainuoja pristatymas?

Gėlių prenumeratos pristatymas visuomet nemokamas. Galite rinktis pristatymą nurodytu adresu arba į pasirinktą LPEXPRESS siuntų terminalą.

Ar prenumeratą galima atšaukti?

Taip, gėlių prenumeratą, kuri yra neribotos trukmės (su automatiniais mokėjimais) galite atšaukti bet kada be jokių įsipareigojimų. Prenumeratą, kuri yra fiksuotos trukmės (pvz. 3 mėn.), atšaukti negalite, tačiau galite neribotą kiekį kartų laikinai sustabdyti prisijungę prie savo paskyros.

Kokios trukmės prenumeratą siūlote?

Siūlome neribotos trukmės (su automatiniais mokėjimais) prenumeratą ir fiksuotos trukmės (3, 6 arba 12 mėn.) prenumeratą. Neribotos trukmės prenumerata gali būti bet kada nemokamai atšaukta, fiksuotos trukmės gali būti tik laikinai sustabdyta neribotą kiekį kartų. Fiksuotos trukmės prenumeratą galite užsakyti kaip dovaną.

Kas įeina į gėlių prenumeratos pakuotę?

Su kiekvienu gėlių prenumeratos siuntiniu gausite tik pačias šviežiausios tos savaitės gėles, taip pat patarimus kaip galite komponuoti gėles vazoje, trumpą savaitės gėlių aprašymą ir vieną „gėlių maisto“ pakuotę, kad gėlės džiugintų kaip įmanoma ilgiau. Su pirmuoju pristatymu nemokamai dovanosime ir stiklinę vazą gėlėms.

Ar galima pasirinkti gėles, kurios bus pristatytos?

Šiuo metu dar tokios funkcijos neteikiame ir siūlome pasirinkti tik gėlių prenumeratos stilių. Ateityje įgyvendinus techninius sprendimus ketiname pasiūlyti galimybę pasirinkti norimas artėjančio pristatymo gėlių prenumeratos gėles. Norintiems užsisakyti individualią gėlių prenumeratą (pvz. tik vienos gėlių rūšies kaip kad tulpių, rožių), prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir mes pasistengsime tokią individualią prenumeratos rūšį pasiūlyti.

Ar pristatote visoje Lietuvoje?

Taip, pristatome visoje Lietuvoje.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Už neribotos trukmės prenumeratą galite atsiskaityti tik mokėjimo kortele, kadangi joje yra taikomi pasirinkto dažnio automatiniai mokėjimai. Už fiksuotos trukmės prenumeratą galite atsiskaityti visais populiariais mokėjimo būdais (tiek el. bankininkystės sistema, tiek mokėjimo kortele).

Kokiomis dienomis pristatoma prenumerata?

Gėlių prenumerata yra pristatoma visoje Lietuvoje ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Konkrečią pristatymo dieną galite rinktis apmokėjimo puslapyje (pirmajam pristatymui), sekantiems pristatymams pristatymo dieną galite rinktis prisijungę prie paskyros.

Kokio dažnio prenumerata prieinama?

Prenumeratą galite užsisakyti tokiais dažniais: kas savaitę, kas dvi savaites arba kas mėnesį.

Ar galima prenumeratą užsakyti kaip dovaną?

Taip, galite prenumeratą užsakyti kaip dovaną, tiesiog rinkitės fiksuotos trukmės prenumeratą.

Kas yra neribotos trukmės prenumerata?

Neribotos trukmės prenumerata yra neįpareigojanti prenumerata, kuri yra nuskaitoma su automatiniais mokėjimais pasirinktu dažniu (pvz. kas savaitę, mėnesį ar kitu pasirinktu dažniu). Tokią prenumeratą galite bet kada atšaukti ar laikinai, neribotą kiekį kartų, sustabdyti.

Ar galima praleisti pristatymą, kai esi išvykęs?

Taip, gėlių prenumeratą (tiek neribotos, tiek fiksuotos trukmės) galite laikinai sustabdyti neribotą kiekį kartų prisijungę prie paskyros.

Ar galima prie prenumeratos pridėti sveikinimą, kortelę?

Taip, galite pridėti sveikinimą prie pirmojo pristatymo visiškai nemokamai (renkantis kortelę) arba už 2.50 Eur galite pridėti atviruk. Tai padaryti galite apmokėjimo puslapyje, taip pat pirkinių krepšelyje.

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias.
Atnaujinama...

Atsiskaitymo būdai

Šiuo metu už prekes ir (ar) paslaugas „Kvietkai“ el. parduotuvėje galite atsiskaityti naudojantis el. bankininkyste, banko kortele VISA arba MASTERCARD, arba įprastu mokėjimo pavedimu. Atsiskaitant įprastu mokėjimo pavedimu užsakymo patvirtinimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų, dėl to gali vėluoti pristatymas pagal pasirinktą pristatymo dieną.

Pristatymo būdai

Šiuo metu galite rinktis šiuos pristatymo būdus:

  • Pristatymas Vilniuje nurodytu adresu (7.50 Eur).
  • Pristatymas Lietuvoje nurodytu adresu (9.50 Eur).
  • Pristatymas į LPEXPRESS siuntų terminalus (3.50 Eur).

Gėlių prenumeratos pristatymas visada yra nemokamas. Kiekvienam užsakymui taip pat galite rinktis pageidaujamą pristatymo dieną. Net 99% užsakymų yra pristatomi kliento pasirinktą pristatymo dieną. Jeigu norimos pristatymo dienos neradote, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Džiaugsmo garantija

Nuo pat pradžių mes esame įsitikinę, kad gėlės turi teikti džiaugsmą, todėl, jeigu užsakymas jus nuvylė, įsipareigojame grąžinti jums pinigus, tiesiog susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo centru el. paštu [email protected], ir mes pasistengsime ištaisyti šią situaciją.

Jeigu netinka pristatymo diena, nedvejokite ir susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo komanda, ir mes pasistengsime nueiti papildomą 1 kilometrą dėl jūsų.

Susisiekite el. p. [email protected], tel. (8 6) 039 9096 arba užpildykite žemiau esančią formą.

Pildyti nebūtina