Kvietkai puokštės netrukus ir Rimi parduotuvėse

Kvietkai puokštės netrukus ir Rimi parduotuvėse

Vilniečiai ir miesto svečiai jau visai netrukus, nuo Naujųjų metų, galės mėgautis Kvietkai floristų komandos kuriamomis puokštėmis ir Rimi parduotuvėse. Pilotiniame projekte, kuriuo siekiama tvaresnio gėlių tiekimo Lietuvoje, iš pradžių dalyvaus Rimi Panorama parduotuvė. Būtent šioje parduotuvėje jau sausio mėnesį galėsite išsvysti Kvietkai puokščių, pavienių gėlių ir „mono“ rinkinių.

Trumpai apie mus

Esame floristai „Kvietkai“. Mes esame tie, kuriems patinka dovanoti mažas džiaugsmo akimirkas kitiems. Ir nesvarbu ar tai būtų tiesiog paprastas padrąsinantis palinkėjimas ryte, kažkas, kas privers jus nusišypsoti, o gal gėlės visai be progos. Esame tam, kad džiaugsmo netrūktų. Esame pamišę dėl darbo su gėlėmis ir augalais, ir degame noru kurti, nes floristika – tai gyvenimas.

Next Post Tapome oficialiais festivalio „Midsummer“ floristais

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias.
Atnaujinama...

Atsiskaitymo būdai

Šiuo metu už prekes ir (ar) paslaugas „Kvietkai“ el. parduotuvėje galite atsiskaityti naudojantis el. bankininkyste, banko kortele VISA arba MASTERCARD, arba įprastu mokėjimo pavedimu. Atsiskaitant įprastu mokėjimo pavedimu užsakymo patvirtinimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų, dėl to gali vėluoti pristatymas pagal pasirinktą pristatymo dieną.

Pristatymo būdai

Šiuo metu galite rinktis šiuos pristatymo būdus:

  • Pristatymas Vilniuje nurodytu adresu (7.50 Eur).
  • Pristatymas Lietuvoje nurodytu adresu (9.50 Eur).
  • Pristatymas į LPEXPRESS siuntų terminalus (3.50 Eur).

Gėlių prenumeratos pristatymas visada yra nemokamas. Kiekvienam užsakymui taip pat galite rinktis pageidaujamą pristatymo dieną. Net 99% užsakymų yra pristatomi kliento pasirinktą pristatymo dieną. Jeigu norimos pristatymo dienos neradote, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Džiaugsmo garantija

Nuo pat pradžių mes esame įsitikinę, kad gėlės turi teikti džiaugsmą, todėl, jeigu užsakymas jus nuvylė, įsipareigojame grąžinti jums pinigus, tiesiog susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo centru el. paštu [email protected], ir mes pasistengsime ištaisyti šią situaciją.

Jeigu netinka pristatymo diena, nedvejokite ir susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo komanda, ir mes pasistengsime nueiti papildomą 1 kilometrą dėl jūsų.

Susisiekite el. p. [email protected], tel. (8 6) 039 9096 arba užpildykite žemiau esančią formą.

Pildyti nebūtina