LIVINN renginyje – Kvietkai floristų dekoras

LIVINN renginyje – Kvietkai floristų dekoras

Sveikus, ekologiškus ir natūralius produktus Lietuvoje parduodantis tinklas LIVINN savo renginiui Beatos studijoje papuošti pasirinko Kvietkai floristų gėles ir puokštes. Natūralaus ir lengvo dekoro pasiūlymas itin sužavėjo LIVINN atstovus. Įvairiomis vasaros spalvomis žėrinčiomis puokštėmis ir skintomis gėlėmis buvo puošta Beatos virtuvės studija, stalas, bendra vizualinė aplinka.

„Ačiū už operatyvumą ir sukurtą grožį per minimalų laiką. Kai 5 floristai atsakė, kad nespės, nesugebės, jūs padarėte daugiau nei galėjau tikėtis. Gėlių kompozicijos fantastiško grožio. Didžiausios rekomendacijos.“ – teigė Agnė Jakubonė, LIVINN rinkodaros vadovė.

Previous Post Tapome oficialiais festivalio „Midsummer“ floristais
Next Post Prekių pirkimo taisyklės

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias.
Atnaujinama...

Atsiskaitymo būdai

Šiuo metu už prekes ir (ar) paslaugas „Kvietkai“ el. parduotuvėje galite atsiskaityti naudojantis el. bankininkyste, banko kortele VISA arba MASTERCARD, arba įprastu mokėjimo pavedimu. Atsiskaitant įprastu mokėjimo pavedimu užsakymo patvirtinimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų, dėl to gali vėluoti pristatymas pagal pasirinktą pristatymo dieną.

Pristatymo būdai

Šiuo metu galite rinktis šiuos pristatymo būdus:

  • Pristatymas Vilniuje nurodytu adresu (7.50 Eur).
  • Pristatymas Lietuvoje nurodytu adresu (9.50 Eur).
  • Pristatymas į LPEXPRESS siuntų terminalus (3.50 Eur).

Gėlių prenumeratos pristatymas visada yra nemokamas. Kiekvienam užsakymui taip pat galite rinktis pageidaujamą pristatymo dieną. Net 99% užsakymų yra pristatomi kliento pasirinktą pristatymo dieną. Jeigu norimos pristatymo dienos neradote, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Džiaugsmo garantija

Nuo pat pradžių mes esame įsitikinę, kad gėlės turi teikti džiaugsmą, todėl, jeigu užsakymas jus nuvylė, įsipareigojame grąžinti jums pinigus, tiesiog susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo centru el. paštu [email protected], ir mes pasistengsime ištaisyti šią situaciją.

Jeigu netinka pristatymo diena, nedvejokite ir susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo komanda, ir mes pasistengsime nueiti papildomą 1 kilometrą dėl jūsų.

Susisiekite el. p. [email protected], tel. (8 6) 039 9096 arba užpildykite žemiau esančią formą.

Pildyti nebūtina