Bijūninių raudonų tulpių (Tulipa) puokštė

45.00 60.00 

Place your order by 02 hours and 57 minutes to receive the product within 2021-12-09

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Bijūninių (pilnavidurių) raudonų tulpių (Tulipa) puokštė.

Puokštės dydis: 25 arba 50 vnt.
Stiebo ilgis: 35 cm.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:

Atsiskaitykite su

Bankų logotipai

Atsiliepimai

Ekologiškas talpinimas

Ši svetainė talpinama tvariai, plačiau: The Green Web Foundation

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra prekių.

Privatumo politika

Suprantame asmens duomenų apsaugos svarbą, todėl gerbiame ir saugome Jūsų privatumą ir asmens duomenis. Šioje Privatumo politikoje galite susipažinti su savo teisėmis bei informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

KAS YRA JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS?
Jūsų asmens duomenų, tvarkomų administruojant šią elektroninę svetainę, valdytojas yra privati bendrovė MB „Paragrafas“, įmonės kodas 305676996, registruotos buveinės adresas Girulių g. 10, 12123 Vilnius. Kontaktinė informacija pateikiama skiltyje „Kontaktai“.

IŠ KOKIŲ ŠALTINIŲ RENKAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?
Visus Jūsų asmens duomenis mes gauname tiesiogiai iš Jūsų. Savo asmens duomenis pateikiate paskyros elektroninėje parduotuvėje registracijos, prekių užsakymo pateikimo ar užklausų, prašymų, skundų pateikimo metu ir kitais būdais.

KOKIUS JŪSŲ ASMENS DUOMENIS IR KOKIAIS TIKSLAIS TVARKOME?

Paskyros registravimas ir administravimas, pirkimo duomenų tvarkymas administruojant ir vykdant prekių užsakymus, grąžinant prekes.
Teisinis pagrindas: sutikimas, sutarties vykdymas, teisės aktų reikalavimų vykdymas
Asmens duomenų kategorijos: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, prekių pristatymo būdas, prekių pristatymo adresas, prisijungimo prie paskyros duomenys, veiksmai paskyroje, įskaitant techninius naršymo duomenis (IP adresas, prisijungimo bei naršymo techninė informacija), parašas (jei patys priimate prekes), pirkimo bei pristatymo data ir laikas, prekių pavadinimai, kiekiai, pirkinių kainos ir suteiktos nuolaidos, mokėjimo už pirkinius būdas ir mokėjimų informacija.
Tais atvejais, kai įsigyjama dovanų kortelė, taip pat renkame šiuos duomenis: asmens, kuriam skirta dovanų kortelė, vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, sveikinimas asmeniui, kuriam skirta dovanų kortelė.

Užsakymų pateikimas ir vykdymas neregistruojant paskyros
Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas
Asmens duomenų kategorijos: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, prekių pristatymo būdas, prekių pristatymo adresas, mokėjimo už pirkinius būdas ir mokėjimų informacija.

Identifikavimas
Teisinis pagrindas: teisėti interesai
Asmens duomenų kategorijos: kliento arba kito prekes atsiimančio asmens vardas, pavardė, asmens tapatybės dokumento numeris, kliento telefono numeris, elektroninio pašto adresas, pirkimo duomenys.

Pasiūlymų ir informacijos apie prekes teikimas
Teisinis pagrindas: sutikimas
Asmens duomenų kategorijos: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gimimo mėnuo ir diena, užsakomo naujienlaiškio rūšis.

Prašymų, skundų, užklausų ir atsiliepimų nagrinėjimas
Teisinis pagrindas: teisės aktų reikalavimų vykdymas
Asmens duomenų kategorijos: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas, gimimo data, kita prašymo, skundo, užklausos ar atsiliepimo turinyje pateikta informacija: įvykis, dėl kurio kreipiamasi, ir su juo susijusios aplinkybės, pridedami dokumentai ir (ar) duomenys.
Kai teikiamas prašymas dėl prekių grąžinimo, prašoma pateikti informaciją apie vardą, pavardę, telefono numerį arba elektroninio pašto adresą, adresą ir prekės grąžinimo priežastį.

Naršymo ir patirties interneto svetainėje pagerinimas, svetainės naudotojų elgesio ir srautų interneto svetainėje analizė
Teisinis pagrindas: sutikimas
Asmens duomenų kategorijos: taip pat mūsų svetainėje naudojami slapukai. Informacija apie slapukus pateikiama šios Privatumo politikos pabaigoje.

Statistikos ir rinkos tyrimų atlikimas
Teisinis pagrindas: teisėtas interesas
Asmens duomenų kategorijos: gimimo metai, lytis, miestas, informacija apie įsigytas elektroninėje parduotuvėje prekes.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO IR SAUGOJIMO TERMINAI

Paskyros registravimas ir administravimas, pirkimo duomenų tvarkymas administruojant ir vykdant prekių užsakymus, grąžinant prekes: paskyros registravimui ir administravimui reikalingi asmens duomenys tvarkomi tol, kol naudojamasi paskyra.
Apskaitos ir mokesčių dokumentai teisės aktų reikalavimų vykdymo pagrindu saugomi laikantis teisės aktuose numatytų terminų. Kiti pirkimo duomenys saugomi 5 metus nuo pirkimo operacijos atlikimo dienos.
Užsakymų pateikimas ir vykdymas neregistruojant paskyros: apskaitos ir mokesčių dokumentai teisės aktų reikalavimų vykdymo pagrindu saugomi laikantis teisės aktuose numatytų terminų.
Identifikavimas: tol, kol naudojamasi paskyra.
Pasiūlymų ir informacijos apie prekes teikimas: 5 metai nuo sutikimo gavimo dienos arba iki sutikimo galiojimo dienos.
Prašymų, skundų, užklausų ir atsiliepimų nagrinėjimas: 12 mėnesių nuo prašymo, skundo, užklausos ar atsiliepimo pateikimo dienos arba iki įstatymų nustatyto ieškinio senaties termino pabaigos, priklausomai nuo to, kuris terminas ilgesnis.
Statistikos ir rinkos tyrimų atlikimas: 5 metai.

KOKIEMS TRETIESIEMS ASMENIMS IR KOKIAIS ATVEJAIS PERDUODAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenis teikiame tretiesiems asmenims, kurie padeda mums vykdyti ir administruoti paslaugų Jums teikimą: (1) programinės įrangos priežiūros, palaikymo paslaugas teikiančioms įmonėms, (2) įmonėms, teikiančioms pristatymo paslaugas, siekiant pristatyti Jums prekes Jūsų nurodytais adresais, (3) mokėjimo paslaugų teikėjams, (4) rinkodaros ir marketingo paslaugas teikiančioms įmonėms, (5) reklamos, žiniasklaidos planavimo, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo paslaugas teikiančioms įmonėms, (6) trumpųjų SMS žinučių siuntimo paslaugas teikiančioms įmonėms.
Taip pat Jūsų asmens duomenys gali būti teikiami: (1) teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka, (2) valstybinėms institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

KAS YRA SLAPUKAI IR KAM JIE NAUDOJAMI?
Slapukai – tai maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Slapukai gali būti seanso arba nuolatiniai. Seanso slapukai egzistuoja nuo to momento, kai atveriate savo naršyklę, iki tol, kol vėl ją užveriate. Kai užversite naršyklę, šie slapukai bus automatiškai ištrinti. Nuolatinių slapukų galiojimo laikas nustatytas iš anksto, jie lieka Jūsų naršyklėje, kol baigiasi jų galiojimas arba juos pašalinate.
Pagal paskirtį slapukai gali būti skirstomi į būtinuosius, funkcinius, statistikos, rinkodaros ir kitus. Mūsų tinklalapyje gali būti įrašomi būtinieji, funkciniai, statistikos ir rinkodaros slapukai. Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs pagrindiniame svetainės puslapyje esančiame pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus tuos slapukus, kuriems sutikimas nėra būtinas (būtinieji ir funkciniai, trečiųjų šalių turinio bendrinimo slapukai, skirti prisijungusiems socialiniuose tinkluose).
Slapukus naudojame siekdami pagerinti naršymo interneto svetainėje patirtį, analizuoti svetainės naudotojų elgesį ir srautus interneto svetainėje. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių šalių ir miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis.
Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą bei kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org.
Trečiųjų šalių slapukai (pvz., Google Analytics) yra nustatyti duomenų valdytojų, kurie nėra svetainės, kurioje lankosi svetainės naudotojas, operatoriai ir naudojami duomenų analizės tikslais. Mūsų svetainė taip pat nustato slapukus, priklausančius trečiosioms šalims, kurie buvo įdiegti su Jūsų išankstiniu sutikimu. Šios trečiosios šalys gali turėti prieigą prie informacijos, surinktos per jų naudojamus slapukus. Daugiau informacijos apie šiuos slapukus ir trečiąsias šalis, kurios gali prieiti prie surinktos informacijos, galite rasti šių trečiųjų šalių slapukų privatumo politikose.

KOKIOS YRA DUOMENŲ SUBJEKTŲ TEISĖS IR KAIP GALITE JAS ĮGYVENDINTI?
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą). Taip pat turite teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje www.ada.lt) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI IR GALIOJIMAS
Pasiliekame teisę keisti Privatumo politiką. Pranešimas apie jos pakeitimus arba papildymus bus skelbiamas svetainėje www.kvietkai.lt

Pristatymo būdai

Žemiau pateikiama apžvalga. Detalesnė informacija pagalbos centre.

Pristatymo informacija

Susisiekite su mumis

Kreipkitės tel. (8 6) 301 8933, el. paštu pagalba@kvietkai.lt arba užpildykite KPVC kontaktų formą žemiau ir mes pasistengsime padėti.

Spausdami mygtuką „Išsiųsti“ sutinkate su mūsų Privatumo politika, kad formoje pateikti duomenys būtų naudojami siekiant susisiekti el. paštu ir (arba) telefonu.

Pirkimo taisyklės

Šios Pirkimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriomis Lietuvos Respublikoje įregistruota privati įmonė MB „Paragrafas“ (įmonės kodas: 305676996, reg. adresas: Girulių g. 10, 12123 Vilnius) (toliau – „Pardavėjas“ arba „Portalo operatorius“, „Mes“) teikia Jums (toliau – „Pirkėjas“ arba „Jūs“, „Jums“) prekes ir (arba) paslaugas elektroninėje parduotuvėje „Kvietkai“ (www.kvietkai.lt) (toliau – „Elektroninė parduotuvė“).
1. Prekių ir (ar) paslaugų pirkimas
1.1. Prieš užsakydami bet kokias prekes ir (ar) paslaugas Elektroninėje parduotuvėje, atidžiai perskaitykite Taisykles, nes pateikdami užsakymą Elektroninėje parduotuvėje Jūs sutinkate būti saistomi su šiomis Taisyklėmis, taip pat su mūsų Privatumo politika.
1.2. Jūsų bus paprašyta pažymėti langelį galutiniame užsakymo pateikimo etape, kad patvirtintumėte, jog sutinkate su šiomis Taisyklėmis. Nepažymėjus langelio – užsakymo procedūros baigti ir įsigyti prekių ir (ar) paslaugų Elektroninėje parduotuvėje negalėsite.
1.3. Rekomenduojame atsispausdinti ir (arba) išsisaugoti šių Taisyklių aktualią kopiją.
2. Prekių ir (ar) paslaugų tiekėjas
2.1. Jeigu šioje Elektroninėje parduotuvėje nenurodyta kitaip (pagal Taisyklių 2.2. punktą), prekes ir (ar) paslaugas, teikiamas pagal bet kokią sudarytą sutartį tarp Jūsų ir Pardavėjo, teikia MB „Paragrafas“ (įmonės kodas: 305676996, reg. adresas: Girulių g. 10, 12123 Vilnius).
2.2. Prekių ir (ar) paslaugų tiekėjas nėra 2.1. nurodytas juridinis asmuo, jeigu prekės aprašymo puslapyje, taip pat „Apmokėjimo“ puslapyje nurodomas prie prekės prierašas „Pardavėjas“. Tokiu atveju prekės ir (ar) paslaugos tiekėjas yra prie užrašo „Pardavėjas“ nurodytas vartotojas, kurio rekvizitus ir detalią informaciją Jūs galite peržiūrėti paspaudę ant nurodyto vardo.
3. Užsakymo proceso tvarka
3.1. Veiksmai, kurių reikia imtis, kad būtų sudaryta pirkimo sutartis tarp Jūsų ir Pardavėjo:
3.1.1. Jūs privalote įtraukti prekes ir (ar) paslaugas, kurias norite įsigyti, į savo Elektroninės parduotuvės pirkinių krepšelį ir pereiti prie prekių ir (ar) paslaugų patikrinimo.
3.1.2. Jeigu tai yra pirmas Jūsų užsakymas Elektroninėje parduotuvėje, galite susikurti Pirkėjo paskyrą. Jeigu jau turite susikūrę Pirkėjo paskyrą, galite prie jos prisijungti su savo duomenimis. Pirkėjo paskyra tai Jūsų registravimosi Elektroninėje parduotuvėje rezultatas, dėl kurio sukuriama sąskaita, kurioje saugomi Jūsų pateikti asmens duomenys ir duomenys apie užsakymus. Jūs taip pat galite tęsti užsakymo kūrimo procesą ir kaip svečiai – nesusikūrę Pirkėjo paskyros.
3.1.3. Antrame etape Jūsų bus paprašyta pateikti mokėtojo ir prekių (paslaugų) gavėjo duomenis, taip pat prekių ir (ar) paslaugų pirkėjo duomenis (jeigu pirkėjas ir gavėjas yra skirtingi asmenys).
3.1.4. Kai baigsite kurti užsakymą, Jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad jis yra teisingas ir kad sutinkate su šiomis Pirkimo taisyklėmis. Jei jis neteisingas, Jūs gali peržiūrėti užsakymą ir ištaisyti klaidas prieš patvirtinant ir pateikiant užsakymą. Pirkėjo pareiga užtikrinti, kad užsakymas būtų teisingas.
3.1.5. Jūs savo užsakymą patvirtinti galite paspaudę mygtuką „Apmokėti užsakymą“.
3.2. Kai Jūs pateikiate užsakymą mums, yra apdorojama mokėjimo informacija, kurią suteikėte Pardavėjui, kad būtų galima patvirtinti mokėjimą už užsakymą ir patvirtinti Jūsų užsakymo pateikimą.
3.3. Apie sėkmingai pateiktą ir apmokėtą užsakymą Jūs gausite el. laišką savo nurodytu el. pašto adresu. Užsakymo el. laiške taip bus nurodytos prekės ir (ar) paslaugos, kurias Jūs įsigijote Elektroninėje parduotuvėje. Jeigu gautame el. laiške matote, kad užsakymas yra netikslus arba jame yra klaidų, privalote nedelsiant apie tai informuoti mus. Jūsų pareiga yra patikrinti el. laišką.
3.4. Užsakymo priėmimas ir sutarties tarp Jūsų ir Pardavėjo užbaigimas vyks kai Jums bus išsiųstos visos užsakytos prekės ir (ar) paslaugos, jei Pardavėjas nepranešė, kad nepriėmė Jūsų užsakymo arba Jūs jo neatšaukėte pagal šiose Taisyklėse aprašytas sąlygas.
3.5. Pirkėjui yra pristatomos tik tokios prekės ir (ar) paslaugos, kurių užsakymas buvo patvirtintas Pardavėjo ir kurių mokėjimai buvo sėkmingai įskaityti.
4. Užsakymo atšaukimo ir nepriėmimo tvarka
4.1. Užsakymo nepriėmimas gali įvykti dėl vienos iš šių priežasčių:
4.1.1. Jūsų užsakytų prekių ir (ar) paslaugų negalima įsigyti iš tiekėjų ir (ar) pakeisti kitomis.
4.1.2. Pardavėjas negavo leidimo vykdyti užsakymą iš Jūsų.
4.1.3. Yra nustatytos kainos ir (arba) prekės aprašymo Elektroninėje parduotuvėje klaidos.
4.1.4. Pirkėjas neatitinka tinkamumo užsakyti kriterijus (yra jaunesnis nei 18 metų, tačiau vyresnis nei 16 metų ir neturi tėvų raštiško sutikimo pirkti Elektroninėje parduotuvėje prekes ir (ar) paslaugas, yra jaunesnis nei 16 metų, yra neteisėtas juridinio asmens atstovas arba neveiksnus asmuo).
4.2. Jūs turite teisę atšaukti užsakymą be pateisinamos priežasties per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo Elektroninėje parduotuvėje. Tokių atšauktų užsakymų lėšos Jums yra grąžinamos per 2 darbo dienas nuo atšaukimo momento.
5. Prekių ir (ar) paslaugų garantija
5.1. Jūsų užsakymui yra taikoma garantija:
5.1.1. Skintoms gėlėms yra taikoma 2 (dviejų) kalendorinių dienų garantija.
5.1.2. Elektronikos prekėms taikoma 24 (dvidešimt keturių) mėnesių garantija.
5.1.3. Kitoms prekėms ir (ar) paslaugoms yra taikoma 14 (keturiolikos) kalendorinių dienų garantija.
5.2. Garantijos trukmė gali keistis, jeigu Europos Sąjungos teisės aktai nustatys kitaip.
6. Pristatymo tvarka
6.1. Užsakymo pateikimo puslapyje, taip pat Elektroninės parduotuvės Jūsų pirkinių krepšelio puslapyje Jums yra atvaizduojami visi galimi prekių ir (ar) paslaugų pristatymo būdai bei įkainiai. Informuojame, kad dalis Jūsų užsakymų gali būti pristatytos trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, tokiu atveju Jūsų el. pašto adresu, kurį pateiksite užsakymo metu, bus atsiųstas trečiųjų šalių paslaugų teikėjo Pardavėjui suteiktas Jūsų užsakymo siuntos kodas. Kai užsakymas bus išsiųstas arba įvykdytas, gausite el. laišką, kuris patvirtins, kad Jūsų užsakymas yra įvykdytas ir (arba) išsiųstas. Pardavėjas neprisiima atsakomybės, jeigu užsakymą atsiėmėte ne Jūs, o Jūsų įgaliotas asmuo.
6.2. Pardavėjas pasilieka teisę riboti pristatymą tam tikrose vietovėse. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie vietoves, kuriose gali būti ribojamas pristatymas, privalote susisiekti su Pardavėju Elektroninėje parduotuvėje pateikta kontaktine informacija. Ši nuostata apima ir Pardavėjo teisę atsisakyti priimti Jūsų užsakymą į skirtingus pristatymo adresus.
6.3. Užsakymo pristatymo data
6.3.1. Pristatymo data ir (ar) laikas bei pasirinkimai gali skirtis priklausomai nuo užsakomos prekės ir (ar) paslaugos tipo. Jei iš Jūsų gausime tikslų fizinio pristatymo adresą, sieksime pristatyti Jums prekes ir (ar) suteikti paslaugas iki užsakymo el. laiške, kuris yra išsiunčiamas Jūsų nurodyto el. pašto adresu, patvirtinimo datos arba, jeigu nenurodyta data, per 30 (trisdešimt) darbo dienų (t. y. bet kurią dieną, kuri nėra šeštadienis, sekmadienis arba valstybinė šventė) nuo užsakymo el. laiško, išsiųsto Jūsų nurodyto el. pašto adresu, patvirtinimo dienos. Jei Jūsų nurodytas fizinis pristatymo adresas yra netikslus, užsakymas gali būti atidėtas arba visiškai atsisakytas vykdyti.
7. Mokėjimų už užsakymus nuostatos
7.1. Apsiperkant Elektroninėje parduotuvėje, galite naudotis šiais mokėjimo būdais:
7.1.1. Elektronine bankininkyste per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių ir Medicinos bankus, taip pat grynaisiais pinigais Lietuvos pašto skyriuose, Lietuvos spaudos kioskuose, prekybos tinklo „Maxima“ kasose arba galite mokėti atlikdami įprastą mokėjimo pavedimą.
7.1.2. Mokėjimo kortele VISA® arba MASTERCARD®.
7.2. Atsiskaitant įprastu mokėjimo pavedimu užsakymo patvirtinimas gali užtrukti iki 3 (trijų) darbo dienų. Mes nesame atsakingi, jeigu dėl tokio Jūsų atsiskaitymo už prekes ir (ar) paslaugas Elektroninėje parduotuvėje mes negalėsime tinkamai įgyvendinti šių Taisyklių 6.3.1. punktą.
7.3. Kaip mokėjimo būdą taip pat galite naudoti Elektroninės parduotuvės nuolaidų kuponus. Atkreipiame dėmesį, kad vienam pirkimui yra nustatyta 10 (dešimties) nuolaidos kuponų panaudojimo riba. Jeigu Elektroninės parduotuvės nuolaidos kupono vertė yra didesnė nei užsakymo suma, permoka nėra grąžinama, jeigu mažesnė – už užsakymą reikės primokėti.
7.4. Jūs turite teisę atšaukti užsakymą, jeigu pateiksite Pardavėjui informaciją, kad už užsakymą mokėjote ne Jūs ir Jūsų mokėjimo duomenimis buvo pasinaudota. Tokia Jūsų pateikta informacija Pardavėjui papildomai yra perduodama Lietuvos teisėsaugos institucijoms.
7.5. Jeigu trečiosios šalies mokėjimų patvirtinimo paslaugų teikėjas atsisakys arba dėl kokių nors priežasčių neleis, nepatvirtins arba atidės Jūsų mokėjimo patvirtinimą, tai tokiomis aplinkybėmis Pardavėjas nebus atsakingas už bet kokį Jūsų užsakymo atidėliojimą arba už tai, kad Jūsų užsakymas nebus pristatytas pasirinktą dieną pagal Taisyklių 6.3.1. punktą.
7.6. Elektroninė parduotuvė naudoja SSL technologiją, kad užšifruotų Jūsų perduodamus asmens ir mokėjimo už užsakymą duomenis Pardavėjui. Mes jokių Jūsų mokėjimo duomenų nekaupiame.
8. Baigiamosios nuostatos
8.1. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti užsakymą nenurodant jokios priežasties, taip pat jeigu Jūs keliate įtarimą atitikimo kriterijams, aprašytiems šių Taisyklių 4.1.4. punkte, arba keliate grėsmę Elektroninės parduotuvės funkcionavimui bei Elektroninės parduotuvės techninėms sistemoms.
8.2. Pardavėjas turi teisę keisti šias Taisykles be papildomo pranešimo Pirkėjui.
8.3. Pirkimo momentu Jums yra taikomos tą dieną galiojančios Taisyklės.

Naudojimosi sąlygos

Lankytojai (toliau – „Jūs“, „Jus“, „Vartotojai“, „Klientai“ ir (arba) „Lankytojai“) apsilankę internetinėje svetainėje www.kvietkai.lt (toliau – „Svetainė“ ir (arba) „Kvietkai“) sutinka būti saistomi su šiomis Naudojimosi internetine svetaine sąlygomis (toliau – „Naudojimosi sąlygos“). Jeigu Jūs nesutinkate su šiomis Naudojimosi sąlygomis, nesinaudokite šia Svetaine ir ją uždarykite.
1. Svetainės naudojimas
1.1. Ši Svetainė priklauso privačiai bendrovei MB „Paragrafas“, įmonės kodas 305676996, registruotos buveinės adresas Girulių g. 10, 12123 Vilnius (toliau – „Mes“, „Mūsų“).
1.2. Nuorodos į šią Svetainę šiomis Naudojimosi sąlygomis taikomos šiai Svetainei, kad ir kaip ją pasiektumėte, įskaitant prieigą prie šios Svetainės naudojant šios Svetainės versiją, optimizuotą naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose.
1.3. Sutartį dėl prekių ir (ar) paslaugų tiekimo, sudarytą mūsų Svetainėje arba Jūsų apsilankymų metu reglamentuoja mūsų Pirkimo taisyklės, kurias galite pasiekti apsilankę Svetainėje. Šios Naudojimo sąlygos nereglamentuoja jokių pirkimo ir (ar) pardavimo sąlygų Svetainėje.
1.4. Bet kokie klausimai, susiję su šiomis Naudojimosi sąlygomis, turėtų būti nukreipti į Klientų patirties valdymo centrą el. paštu pagalba@kvietkai.lt.
1.5. Rekomenduojame atidžiai perskaityti šias Naudojimosi sąlygas ir išsisaugoti jų aktualią kopiją. Kartais galime keisti šios Svetainės turinį, įskaitant Naudojimosi sąlygas. Jūsų nuolatinis Svetainės (arba bet kurios jos dalies) naudojimas po tokių pakeitimų laikomas Jūsų pritarimu tokiam pakeitimui. Jūsų pareiga yra reguliariai tikrinti ar nebuvo pakeistos Naudojimosi sąlygos. Jeigu nesutinkate su Naudojimosi sąlygų pakeitimu, privalote nedelsdami nutraukti naudojimąsi Svetaine ir iš jos išeiti.
1.6. Pasiliekame teisę laikinai arba visam laikui pakeisti ir (arba) atšaukti šią svetainę (arba bet kurią jos dalį) su (arba) be įspėjimo, ir taip pat patvirtiname, kad nebūsime atsakingi nei Jums, nei jokiai trečiajai šaliai už bet kokį Svetainės pakeitimą ar atšaukimą.
2. Atsakomybės apribojimas
2.1. Mes ėmėmės visų reikalingų priemonių rengiant šios Svetainės turinį. Tiek, kiek leidžia taikytini įstatymai mes neatstovaujame ir negarantuojame jokios informacijos ir (ar) turinio apie bet kokias prekes ir (ar) paslaugas, programinę įrangą ar reklamas (toliau – „Reklaminę informaciją“), esančias šioje Svetainėje, platinamose, susietose, atsisiųstose ar prieinamose, tikslumo bei patikimumo. Be to, nesuteikiame jokių garantijų, kad Svetainė bus prieinama nepertraukiamai, ir negalime prisiimti atsakomybės už nuostolius ar žalą, atsiradusius dėl tokio neprieinamumo.
2.2. Prieiga prie šios Svetainės ir jos naudojimas yra paties vartotojo rizika ir mes negarantuojame, kad naudojant šią Svetainę ar iš jos atsisiųstą medžiagą nebus padaryta žala jokiai nuosavybei, įskaitant duomenų praradimą ar kompiuterių virusus. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už jokius kompiuterių gedimus. Prieš atsisiųsdami informaciją ar vaizdus iš Svetainės, rekomenduojame imtis visų reikiamų apsaugos priemonių (pvz. įsidiegti kompiuteryje ugniasienę).
2.3. Išskyrus tai, kas aiškiai reglamentuota šiose Naudojimosi sąlygose, mes paneigiame visus pareiškimus, sąlygas ir garantijas, kurios nepaisant to ar yra išreikštos, ar numanomos (pagal įstatymus arba kitaip) tiek, kiek leidžia įstatymai.
2.4. Mes nesiekiame apriboti savo atsakomybės už mirtis ar sužalojimus dėl mūsų neatsargumo, už sukčiavimą ar apgaulingą klaidinimą ir (arba) bet kokį klausimą už kurį mums būtų neteisinga atmesti arba bandyti apriboti savo atsakomybę.
2.5. Išskyrus tai, kas išdėstyta aukščiau, mes nebūsime Jums atsakingi už bet kurį iš šių teiginių (neatsižvelgiant į tai ar mums buvo pranešta apie tokių nuostolių galimybę, ar apie ją nebuvo žinoma) kilusį dėl bet kokių pretenzijų iš Svetainės naudojimo ir (arba) susijusių su Svetaine, įskaitant, tačiau neapsiribojant bet kokiu aplaidumu, Naudojimosi sąlygų, Pirkimo taisyklių, Privatumo politikos pažeidimu, klaidinimu (išskyrus apgaulingą ir sąmoningą klaidinimą), intelektinės nuosavybės pažeidimą arba kitaip pagal: (a) bet kokius tiesioginius nuostolius, (b) bet kokius netiesioginius, ypatingus ar su tuo susijusius nuostolius, (c) bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl nesankcionuotų trečiųjų asmenų padarytų šios Svetainės turinio pakeitimų, (d) bet kokį verslo, duomenų, pelno, pajamų ar geros valios naudojimo ar numatomų santaupų praradimą, (e) bet kurį Jūsų arba bet kurios trečiosios šalies duomenų ar įrašų praradimą bei sugadinimą, (f) bet kokį mūsų įsipareigojimų pagal šias Naudojimosi sąlygas delsimą arba nevykdymą, atsirandantį dėl bet kokių priežasčių, kurių negalime pagrįstai kontroliuoti, įsakant, bet neapsiribojant bet kuria iš šių sąlygų: gamtos stichija, vyriausybės sprendimu, karu, gaisru, potvyniu, sprogimu, pilietiniu sąmyšiu, informacinių technologijų žlugimu, trečiosios šalies žlugimu, pramonės veiksmais.
2.6. Jeigu nustatoma, kad kuri nors iš pirmiau nurodytų nuostolių rūšių yra neteisėta, negaliojanti arba dėl kokių nors priežasčių teismo nevykdytina, laikoma, kad tokio pobūdžio nuostoliai pašalinti iš pirmiau nurodytų ir neturi įtakos likusių nuostolių rūšių galiojimui ir (arba) vykdymui, numatytų Naudojimosi sąlygose.
3. Susiejimo su išorės svetainėmis nuostatos
3.1. Dėl tam tikrų nuorodų šioje Svetainėje atsiras svetainių, kurių mes nekontroliuojame. Mes siekiame įtraukti nuorodas į svetaines, kuriose pateikiami tik aktuali ir naudinga informacija. Mes nesisiejame su atskiromis asmeninėmis svetainėmis ir sąmoningai nepateiksime nuorodų į svetaines, kuriose yra neteisėtos, kenkėjiškos, įžeidžiančios ar klaidinančios informacijos mūsų Svetainės lankytojams.
3.2. Jei įmanoma, mes siekiame susieti Jus tik su Lietuvos Respublikoje registruotomis interneto svetainėmis, kad užtikrintume, jog informacija yra tinkama ir aktuali mūsų klientams, ir susiesime su ne Lietuvos Respublikoje veikiančiomis svetainėmis tik tada, kai Lietuvos Respublikoje nėra lygiavertės svetainės arba jei informacija yra tiesiogiai susijusi su mūsų Svetainės vartotojais.
3.3. Suaktyvinę bet kurį iš šių Naudojimosi taisyklių 3.1 ir 3.2 punktuose nurodytų saitų Jūs paliksite mūsų Svetainę ir mes nekontroliuosime bei neprisiimsime atsakomybės už bet kokią medžiagą ar paslaugą, esančią bet kurioje susietoje svetainėje. Toje svetainėje pateiktos nuorodos nepatvirtina ar kitaip nepripažįsta mūsų atsakomybės už bet kokį šiose svetainėse pateiktą ir (ar) prieinamą turinį.
3.4. Visa informacija ar turinys, perduodamas naudojantis visomis šioje Svetainėje prieinamomis funkcijomis, įskaitant dovanų pranešimus, yra Jūsų, siuntėjo, atsakomybė. Patvirtinate, kad naudodamiesi šia paslauga neperduosite jokios medžiagos, kuri galėtų būti laikoma įžeidžiančia ar kitaip smerktina. Mes negalime būti tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingi už bet kokios tokios funkcijos turinį, taip pat už bet kokius nuostolius ar žalą, kuriuos galite patirti dėl šios paslaugos naudojimo.
4. Registracijos Svetainėje nuostatos
4.1. Jūs galite užsiregistruoti naudotis šioje Svetainėje teikiamomis paslaugomis. Jūsų registracijos prašymą mes galime atmesti savo nuožiūra. Užsiregistruodami Svetainėje Jūs patvirtinate, kad: (a) asmeninė informacija, kurią privalote pateikti registruodamiesi kaip klientas, yra teisinga, tiksli, aktuali ir išsami visais atžvilgiais, (b) apie bet kokius asmeninės informacijos pakeitimus nedelsdami informuosite atnaujindami informaciją Svetainėje esančiame skyriuje „Mano paskyra“, (c) sutinkate neapsimesti kitu asmeniu ar subjektu arba naudoti netikrą vardą ar pavardę, kurio jums neleidžiama naudoti.
4.2. Kad būtų laikomasi licencijavimo ir kitų teisės aktų, kai kurios paslaugos šioje Svetainėje prieinamos tik asmenims nuo 18 metų, taip pat 20 metų ir (arba) vyresniems, ir paprašysime įvesti gimimo datą prieš pradedant naudotis tokiomis paslaugomis.
5. Intelektinė nuosavybė
5.1. Mes esame visų autorių teisių, dizaino teisių, duomenų bazių teisių, prekių ženklų ir kitų intelektinės nuosavybės teisių savininkas ir (ar) licencijos turėtojas šioje Svetainėje ir joje paskelbtoje medžiagoje. Jūsų naudojimasis Svetaine nesuteikia Jums jokių teisių, susijusių su mūsų intelektinės nuosavybės teisėmis ar trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės teisėmis. Visos tokios teisės, kurios nėra aiškiai suteiktos, yra saugomos.
5.2. Pagal šias Naudojimosi sąlygas Jūs negalite modifikuoti, kopijuoti, versti, transliuoti, platinti, dauginti, iš naujo publikuoti, skelbti, perduoti ar parduoti bet kokio šioje Svetainėje rodomo bei esamo turinio ar intelektinės nuosavybės.
5.3. Jūs sutinkate nekeisti ir nepanaikinti jokių pranešimų apie nuosavybę iš medžiagos, atsisiųstos arba atspausdintos iš Svetainės.
5.4. Galite spausdinti ar kitaip kopijuoti šioje Svetainėje publikuotą medžiagą asmeniniam naudojimui tik su sąlyga, kad bet kuri Jūsų pagaminta šios medžiagos kopija išsaugos visas autoriaus teises ir kitus patentuotus pranešimus.
5.5. Jei spausdinate, kopijuojate ar parsisiunčiate bet kurią šios Svetainės dalį pažeisdami šias Naudojimosi sąlygas, pasiliekame teisę nedelsiant sustabdyti arba nutraukti naudojimąsi šia Svetaine ir imtis teisinių priemonių dėl žalos atlyginimo.
6. Baigiamosios nuostatos
6.1. Jeigu nustatoma, kad bet kokia šių Naudojimosi sąlygų nuostata yra neteisėta, negaliojanti arba dėl kokių nors priežasčių neįgyvendinama, laikoma, kad ši nuostata atskirta nuo likusių šių Naudojimosi sąlygų.
6.2. Šias Naudojimo sąlygas reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, o Lietuvos Respublikos teismai turės išimtinę jurisdikciją, susijusią su bet kokiu ginču, kylančiu dėl šių Naudojimosi sąlygų taikymo ir legitimumo.
6.3. Joks mūsų delsimas ar nepasinaudojimas jokiomis galiomis, teisėmis ar teisių gynimo priemonėmis pagal šias Naudojimosi sąlygas neveiks kaip jų atsisakymas, taip pat joks vienkartinis ar dalinis tokių įgaliojimų, teisių ar teisių gynimo priemonių įgyvendinimas neužkirs kelio bet kokiam kitokiam ar tolesniam jų įgyvendinimui.
6.4. Rekomenduojame perskaityti taip pat Privatumo politiką, kurioje yra svarbios informacijos apie Jūsų asmens duomenų naudojimą šioje Svetainėje, taip pat jeigu pirksite Svetainėje prekes ir (ar) paslaugas – Pirkimo taisykles su kuriomis būsite susaistyti pirkimo mūsų Svetainėje momentu.

Skip to content