Dovanos klientams ir kolegoms

Norite padėkoti savo komandai už sunkų darbą? Artėja kliento gimtadienis? O gal norite atsiprašyti dėl įvykusių nesklandumų? Kad ir kokia būtų priežastis, leiskite pasijusti savo klientams ir kolegoms, kad yra vertinami. Nuo pat mūsų veiklos pradžios vienas iš prioritetų buvo ir yra pasiūlyti kokybiškas, sklandžias ir greitas paslaugas verslui. Kviečiame susipažinti su projektais, kuriais dirbame. O jeigu kažko norimo nerasite, esame atviri Jūsų idėjoms, tiesiog susisiekite su mumis.

Gėlės kolegoms ir klientams

Nustebinkite savo kolegas arba klientus nuostabiomis gėlėmis. Skintas gėles verslui galite užsisakyti įprastai naudojantis šia elektronine parduotuve arba, jeigu norite savo logotipo ant atviruko ar mokėjimo atidėjimo, susisiekus [email protected] Visiems užsakymams išrašome PVM sąskaitas faktūras.

Gėlės kaip atsiprašymas ar padėka

Klientas liko nepatenkintas? Įvyko tam tikri nesklandumai? Visko būna. Nusiųskite savo klientui atsiprašymo, padėkos ar kitokios progos atvirutę su savo įmonės logotipu ir gėlių puokšte.

Renginiams ir kvietimams

Artėja konferencija? Nuotolinis renginys? Norite nustebinti visus, kurie yra pakviesti? Nusiųskite mažas puokšteles ir mūsų floristų parinktų sezoninių ir šiuo metu gražiausių gėlių kartu su kvietimu, kurį paruošime ir atspausdinsime mes patys su Jūsų pateikta informacija, logotipu ir pageidaujant pagal Jūsų dizainą.

Kassavaitinės gėlės

Turite viešbutį, kavinę ar restoraną? Nustebinkite klientus su nuostabių bei šviežių skintų gėlių kompozicijomis. Galime pristatyti šviežiai skintas gėles kiekvieną savaitę ar kitu pasirinktu dažniu.

Mūsų klientai