Tapome oficialiais festivalio „Midsummer“ floristais

Tapome oficialiais festivalio „Midsummer“ floristais

Kiekvienų metų liepą vilniečius ir miesto svečius į Valdovų rūmų didijį kiemą sukviečiantis festivalis „Midsummer Vilnius“ šiemet bus puoštas išskirtinėmis Kvietkai floristų kurtomis puokštėmis. Gėlės šiam festivaliui atrinktos tik iš Lietuvos gėlių ūkių, taip pažymint tvarumą ir tai, jog Lietuvoje augusios gėlės yra ne ką prastesnis nei importuotos iš užsienio. Kvietkai floristų kurtomis puokštėmis papuošti atlikėjų persirengimo kambariai, Valdovų rūmų balkonas, rankų darbo puokštės įteiktos ir kiekvienam atlikėjui.

Previous Post Kvietkai puokštės netrukus ir Rimi parduotuvėse
Next Post LIVINN renginyje – Kvietkai floristų dekoras

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias.
Atnaujinama...

Atsiskaitymo būdai

Šiuo metu už prekes ir (ar) paslaugas „Kvietkai“ el. parduotuvėje galite atsiskaityti naudojantis el. bankininkyste, banko kortele VISA arba MASTERCARD, arba įprastu mokėjimo pavedimu. Atsiskaitant įprastu mokėjimo pavedimu užsakymo patvirtinimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų, dėl to gali vėluoti pristatymas pagal pasirinktą pristatymo dieną.

Pristatymo būdai

Šiuo metu galite rinktis šiuos pristatymo būdus:

  • Pristatymas Vilniuje nurodytu adresu (7.50 Eur).
  • Pristatymas Lietuvoje nurodytu adresu (9.50 Eur).
  • Pristatymas į LPEXPRESS siuntų terminalus (3.50 Eur).

Gėlių prenumeratos pristatymas visada yra nemokamas. Kiekvienam užsakymui taip pat galite rinktis pageidaujamą pristatymo dieną. Net 99% užsakymų yra pristatomi kliento pasirinktą pristatymo dieną. Jeigu norimos pristatymo dienos neradote, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Džiaugsmo garantija

Nuo pat pradžių mes esame įsitikinę, kad gėlės turi teikti džiaugsmą, todėl, jeigu užsakymas jus nuvylė, įsipareigojame grąžinti jums pinigus, tiesiog susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo centru el. paštu [email protected], ir mes pasistengsime ištaisyti šią situaciją.

Jeigu netinka pristatymo diena, nedvejokite ir susisiekite su mūsų Klientų patirties valdymo komanda, ir mes pasistengsime nueiti papildomą 1 kilometrą dėl jūsų.

Susisiekite el. p. [email protected], tel. (8 6) 039 9096 arba užpildykite žemiau esančią formą.

Pildyti nebūtina